logo
baner
icon icon

Resolva NA MRÓWKI

 
saszetka 100g

Preparat do zwalczania mrówek w domu, w ogrodzie, na balkonach i tarasach oraz na ścieżkach i chodnikach.

Produkt w postaci granulowanej przynęty gotowej do użycia. Zawiera 4 substancje aktywne oraz dodatkową substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia przez ludzi i zwierzęta.

  • Szybko działa – efekty widoczne już po kilku godzinach.
  • Długotrwały efekt – zwalcza całą populację wraz z owadami w gnieździe.
  • Szerokie zastosowanie – zwalcza pospolite rodzaje mrówek w domy i w ogrodzie.
  • Łatwy w użyciu – wystarczy rozsypać na powierzchni gniazda lub w miejscach występowania owadów.
  • Wydajny – do likwidacji 1 gniazda wystarcza średnio 10 g produktu.
  • Bezpieczny dla ludzi i zwierząt – zawiera substancję zniechęcającą przezd przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Sposób użycia
⦿

Rozsypać równomiernie widoczną warstwę na powierzchni gniazda i na ścieżkach, którymi wędrują mrówki. Wewnątrz pomieszczeń wysypać niewielką ilość preparatu na tacki i rozstawić w miejscach gromadzenia się mrówek oraz na ścieżkach ich przebiegu.

DAWKI
10 g preparatu na 1 m2 powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek. W przypadku zawilgocenia wyłożyć świeżą porcje preparatu.
Czas od zastosowania do uzyskania skutku biobójczego: działanie natychmiastowe, pełen efekt bójczy następuje po 48 godzinach od zastosowania.

Informacja o produkcie
⦿

Produkt zawiera: s-metopren, permetrynę, cypermetrynę, butotlenek piperonylu. Zawiera także substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia.

Warunki bezpiecznego stosowania
Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Podczas rozsypania preparatu stosować rękawiczki ochronne. Nie zanieczyszczać preparatem zbiorników i ujęć wodnych.

Dostępne opakowania
Saszetka 100 g – mały wizerunek opakowania do powiększenia
Puszka z dozownikiem 150 g – mały wizerunek opakowania do powiększenia

 
pogoda